Пасажирські перевезення


по Львову, Україні, та за межами

ТРАНСФЕР

Сьогодні трансфер з аеропорту або залізничного вокзалу є відмінним вибором для комфортного доїзду в будь-який пункт призначення.

Бронювання і вибір транспортного засобу для трансферу

Зустріч клієнта в аеропорту або в залізничному вокзалі на виході із зони прибуття

Максимально швидка доставка до кінцевої точки призначення по раніше спланованим короткому і безпечного маршруту

Предоставление заранее зарезервированного автомобиля с квалифицированным водителем

ОРЕНДА АВТО З ВОДІЄМ

Це високий сервіс та престиж для пасажира.

Завдяки заздалегідь обраному автомобілю та детально розробленому плану майбутнього маршруту тепер кожен українець може насолодитися комфортабельною поїздкою без зайвих затрат. Особливістю послуги «оренда авто з водієм» є не тільки висока кваліфікація водіїв та значна економічність для пасажира, але й сучасність запропонованого автомобіля. Таким чином, дана послуга стане актуальним вибором, як для зустрічі з аеропорту чи з автовокзалу, так і для поїздки на бізнес-зустріч.

Компанія «Трансфер Львів» пропонує нову послугу «оренда авто з водієм» на нових та сучасних автомобілях.

Перевагою даної послуги є можливість значно зекономити власні кошти, завдяки заздалегідь розробленому най коротшому маршруту, а також престижність для пасажира. У порівнянні з звичайним таксі, клієнт не буде сплачувати «простій» або кілометраж. Під час подачі автомобіля клієнт сплачує виключно визначений тариф. Такий варіант оплати є надзвичайно зручним, у випадку затримки літака або поїзда або під час довгої наради. Завдяки широкому автопарку машин від економ до преміям класу кожен клієнт зможе вибрати собі в оренду оптимальний варіант трансферу.

Замовити в оренду авто з водієм в режимі он-лайн не займе багато часу. Для того, щоб здійснити попереднє бронювання автомобіля достатньо або заповнити заявку на нашому сайті, або зв’язатися з менеджерами компанії «Трансфер Львів».

Від дверей до дверей

Максимально комфортний спосіб дістатися куди завгодно на персональному автомобілі з максимальним комфортом для пасажира.

Найширший вибір автотранспортних засобів

Зручна система онлайн бронювання

Знання водіїв російського, українського, польського і англійської мови

Надання нового заздалегідь обраного транспортного засобу

Розробка самого короткого маршруту

Зручна система знижок

ЕКСКУРСІЙНА ПОЇЗДКА

це вдалий вибір для інформаційно насиченої мандрівки без зайвих затрат.

Завдяки індивідуальній екскурсійній програмі тепер кожен шанувальник старовини може відвідати саме ті місцини, які не передбачає звичайна екскурсійна програма на автобусі. Крім того, з появою персональних екскурсій тепер не варто хвилюватися про нестачу часу.

Індивідуальна екскурсійна поїздка на новому автомобілі дає змогу кожному насолодитися всіма барвами міста Лева стільки, скільки треба. Для того, щоб персональний трансфер задовольнив вимоги туристів будь-якої вікової категорії та уподобань його варто замовляти тільки в спеціалізованих компаніях.

Компанія «Трансфер Львів» пропонує персональну екскурсійну поїздку на будь-який смак для гостей міста Лева. Завдяки команді досвідчених водіїв та гідів з відмінним знанням історії та традицій старого міста індивідуальний екскурсійний трансфер подарує безліч приємних вражень.

З появою персональних екскурсій з попередньо розробленим маршрутом у кожного гостя міста є можливість відвідати потрібний музей чи кав’ярню та насолодитися якісним інформаційним супроводом. В залежності від кількості гостей міста кваліфіковані фахівці компанії «Трансфер Львів» нададуть Вам новий та заздалегідь обраний автомобіль для Вашого відпочинку. Таким чином, оренда авто з водієм для екскурсії – це вдалий вибір для зручних, незабутніх та цікавих вихідних.

За попереднім запитом клієнта команда «Трансфер Львів» допомогає у пошуках кращого екскурсовода по місту та по регіону.

ПОЇЗДКА ЗАКОРДОН

Це вдалий вибір для комфортабельної та інформаційно насиченої подорожі.

З кожним роком все більше українців обирають саме персональний трансфер в іншу країну для комфортного відпочинку з друзями або з рідними без зайвих витрат. Головною перевагою поїздки за кордон зі Львова на індивідуальному автотранспорті є можливість попереднього вибору автомобіля в залежності від кількості пасажирів, а також незалежність екскурсійного маршруту. Саме така закордонна пригода дає змогу не спішити за гідом чи за автобусом та перебувати в улюбленому ресторані стільки часу, скільки треба. Додатковою перевагою персональної закордонної екскурсії є можливість самостійного складу майбутнього маршруту. Таким чином, можна відвідати саме ті музеї та мальовничі місця, які не передбачає автобусна програма. Крім того, трансферний супровід за кордон є пріоритетним сервісом бізнес-середовища.

Завдяки досвідченому водію та детально розробленому плану майбутнього маршруту можна швидко та максимально комфортно добратися до потрібного офісу в будь-якій країні світу.

Для того, щоб поїздка закордон була швидкою, зручною та інформаційно насиченою її проведення варто довіряти тільки професіоналам.

Компанія Трансфер Львів пропонує поїздки в будь-яку точку Європи на нових автомобілях. Команда досвідчених водіїв з постійно діючою шенген візою у країни Євросоюзу та пострадянського простору, та сучасний автопарк автомобілів різної категорії виступають гарантом високого сервісу та комфорту для пасажирів.

Замовити машину

Ваші дані захищені